Alvogen

strzałka w dół
Zdjęcie. Młoda naukowiec, obok niej znajduje się mikroskop

Informacje o firmie

Alvogen jest globalną firmą farmaceutyczną zajmującą się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą leków generycznych, produktów OTC i leków biopodobnych dla pacjentów na całym świecie. Firma działa w 35 krajach, zatrudniając 2800 pracowników. Posiada pięć ośrodków produkcyjnych i rozwojowych w USA, Rumunii, Korei i na Tajwanie.

Zdjęcie. Naukowiec bada próbkę pod mikroskopem

Portfolio

Portfolio Alvogen obejmuje szeroką gamę produktów do leczenia chorób onkologicznych, kardiologicznych, układu oddechowego, neurologicznych i gastroenterologicznych, a także szybko rosnącą gamę leków biopodobnych i produktów OTC.

Zdjęcie. Młoda kobieta z dzieckiem na plecach. Śmieją się

Nasz cel

Celem firmy Alvogen jest poprawa ludzkiego życia poprzez wytwarzanie wysokiej jakości leków, które pomagają ludziom żyć dłużej, zdrowiej i bardziej aktywnie. Nasza Firma czyni je bardziej dostępnymi dla tych, którzy nie mogliby sobie na nie pozwolić.

Zdjęcie. Starszy naukowiec przelewa coś z jednego szklanego naczynia do drugiego

Kontakt

Alvogen Pharma Sp. z o.o.

ul. Kniaźnina 4a lok. 7

01-607 Warszawa

T: +48 22 460 92 00

F: +48 22 869 07 15

E: biuro-pl@alvogen.com

strzałka w górę

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu, zgodnie z polityką prywatności. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.

Zgadzam się