Warunki użytkowania

Cała zawartość niniejszej strony internetowej jest własnością lub jest kontrolowana przez ALVOGEN, która zobowiązuje się do zagwarantowania, że informacje podane na niniejszej stronie są możliwie dokładne i kompletne. Dozwolone jest pobieranie treści do celów niekomercyjnych, ale dalsze kopiowanie lub modyfikowanie treści wymaga pisemnej zgody ALVOGEN.

ALVOGEN nie może zagwarantować poprawności informacji i ich charakteru i nie może zostać pociągnięta do odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody poniesione przez odwiedzającego stronę internetową i/lub strony trzecie w wyniku korzystania z niniejszej strony lub zawartych na niej informacji.

Niniejsza strona internetowa może zawierać linki lub odniesienia do innych stron. ALVOGEN nie odpowiada za treść tych stron i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające ze wskazanych treści. Linki do innych stron są udostępniane tylko jako udogodnienie dla użytkowników niniejszej strony internetowej.

Znaki towarowe, znaki usługowe i nazwy handlowe występujące na niniejszej stronie internetowej są prawnie chronione i nie mogą być używane bez uprzedniej pisemnej zgody ALVOGEN.

ALVOGEN może wprowadzać zmiany w informacjach na niniejszej stronie internetowej w dowolnym momencie, bez uprzedzenia. ALVOGEN nie zobowiązuje się do aktualizacji tych informacji.
Wszelkie roszczenia prawne wynikające z korzystania ze strony internetowej ALVOGEN będą interpretowane zgodnie z prawem międzynarodowym.

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu, zgodnie z polityką prywatności. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.

Zgadzam się